Kamed

Oferujemy kompleksowy zakres konsultacji i badań ginekologiczno-położniczych. Służymy naszym Pacjentkom poradnictwem w zakresie ginekologii i położnictwa, w udzielaniu rzetelnej i fachowej porady i wykonywaniu niezbędnych badań. W codziennej pracy opieramy się na nieustannie rozwijanej wiedzy naukowo-medycznej, zawsze uwzględniając indywidualne potrzeby i osobiste życzenia naszych Pacjentek.

Za cel obieramy służenie radą i pomocą w przeprowadzaniu kompetentnej i starannej diagnozy medycznej. Wszelkie działania realizowane są w zgodzie z założeniami etyki lekarskiej, w atmosferze wyrozumiałości i zaufania. Dokładamy wszelkich starań, aby każda Pacjentka, bez względu na wiek czy problem zdrowotny, mogła czuć się w naszym gabinecie ginekologicznym bezpiecznie i komfortowo.

Gabinet ginekologiczny-położniczy oferuje badania profilaktyczne i konsultacje w zakresie schorzeń układu rodnego i gruczołów piersiowych, prowadzenie ciąży i poradnictwo w kwestii planowania poczęcia, USG ciąży, ginekologiczne i piersi. Zapraszamy na cytologię oraz poszerzoną diagnostykę w kierunku infekcji HPV – badanie profilaktyczne w kierunku raka szyjki macicy, które powinna regularnie przeprowadzać każda kobieta po 20. roku życia. Gorąco zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres kompleksowych usług ginekologicznych i położniczych. Poniżej szczegółowy zakres świadczonych przez nas usług

 

Umów wizytę:

Karol Rak - ZnanyLekarz.pl